Pobjede Rijeke i Lokomotive /

Por um escritor misterioso
Last updated 20 setembro 2024
Nogometaši Rijeke ušli su u novu sezonu pobjedom 2-0 protiv novog prvoligaša Gorice, dok je drugom subotnjem ogledu Lokomotiva bez većih problema pobijedila Inter 4-0.
FOTO/VIDEO] Rijeka preokretom do pobjede protiv Lokomotive
NOGOMET UŽIVO: Lokomotiva i Rijeka na Kranjčevićevoj u subotu, 18. veljače 2023. igraju susret 22. kola HNL-a - gdje gledati prijenos?
HNL: Pobjede Rijeke i Lokomotive –
RIJEKA - LOKOMOTIVA 2:0 Rijeka u dvije minute do važne pobjede u borbi za Europu
Pobjeda Rijeke protiv Lokomotive, pogledajte fantastičan Murićev gol iz kornera! (FOTO/VIDEO)
LOKOMOTIVA - RIJEKA 1:1 Bijeli ni na drugom gostovanju uzastopno nisu uspjeli pobijediti - Novi list
LOKOMOTIVA - RIJEKA 2:3 Nevjerojatan preokret. Rijeka za pobjedu u 90. i 93. minuti
POBJEDA RIJEKE! Frigan i Liber majstorijama zaustavili Lokomotivu i vratili Rijeku na treće mjesto 1. HNL
Prijateljske: Uvjerljiva pobjeda Rijeke i poraz Lokomotive –
Nova pobjeda Rijeke, zaustavljena je i Lokomotiva! Najljepši je to uvod u važnu utakmicu s Lilleom u četvrtak
RIJEKA - LOKOMOTIVA 2:1 Rijeka preokretom do pete uzastopne pobjede u sezoni